Mistrz Koła w Spinningu 2023

W dniu 04/06/2023 na kanale rzeki Odry w Brzegu odbyło się rozpoczęcie sezonu w kategorii spinning. Do rywalizacji przystąpiło 20 zawodników, która rozpoczęła się o godzinie 6:45. Uczestnicy w ciągu czterech godzin poruszali się wzdłuż kanału od śluzy do „strzałki”. Podczas zawodów głównie odławiano okonie choć większość z nich nie posiadała wymiaru 18 cm, a tylko cztery ryby zostały zaliczone do końcowej klasyfikacji. Zwycięzcą rywalizacji został Artur Putan łowiąc bolenia 79,2 cm co dało wynik 2400pkt. Na drugim miejscu uplasował się Patryk Dojlidko łowiąc szczupaka 59cm (950pkt), wyprzedzając trzeciego Wojciecha Ciepielę, który złowił okonia 18,5 cm (120pkt). Tuż za podium uplasował się Emil Łyczkowski łowiąc okonia 18cm (100 pkt). Wśród startujących została rozlosowana nagroda niespodzianka, która trafiła do Dariusza Hawro. Dziękujemy wszystkim za sportową rywalizację i miłą atmosferę. Kolejne zawody w kategorii spinning odbędą się 3/09 (MISTRZ KOŁA – kanał rzeki odry w Zwanowicach) oraz 17/09 (Zakończenie sezonu – rzeka Odra wzdłuż ulicy Oławskiej).